FlyingAtom Shop uruchomił program partnerski

FlyingAtom Shop działa na rynku od prawie pół roku. Jest to największy polski sklep, w którym można znaleźć portfele sprzętowe oraz szeroki wybór gadżetów i przedmiotów związanych z kryptowalutami. Obecnie FlyingAtom Shop uruchomił program partnerski, w którym można zarabiać na poleceniach.

FlyingAtom Shop cały czas rozwija swój asortyment. Każdego tygodnia w sklepie pojawiają się nowe produkty. Ostatnio po raz kolejny została rozszerzona oferta portfeli sprzętowych. Nowością jest portfel SecuX W20. Oprócz niego w sklepie znajdziemy Ledger  Nano S, Trezor One, Trezor T, Archos Safe-T Mini oraz Cryptosteel i Coldbit Steel.

W sklepie rozszerzona została też oferta dostępnych monet ze wzorami kryptowalut. Doszły do wyboru kolejne kryptowaluty, a z samym Bitcoinem mamy obecnie do wyboru kilka wzorów. Z informacji uzyskanych ze sklepu, wiadomo, że w najbliższym dniach pojawią się w ofercie nowe wzory skarpetek, oraz karty do gry z motywem Bitcoina i Blockchain. FlyingAtom pracuje też nad nowymi wzorami koszulek oraz kubków. W sklepie dostępne są też cotygodniowe promocje. Przez tydzień w obniżonej cenie można dostać, któryś z produktów bądź przeceniona jest cała kategoria. Obecnie taniej można kupić skarpetki Bitcoin.

Sklep się rozwija i w związku z tym FlyingAtom Shop uruchomił program partnerski. Jego zasady są bardzo proste, a do udziału w nim może przystąpić każdy.  Co zrobić, aby dołączyć do programu i zarabiać? Wystarczy, że klient wejdzie do naszego sklepu, korzystając z otrzymanego od Ciebie linku referencyjnego lub kodu polecającego, a otrzymasz:

– 3% kwoty, jaką klient przeznaczył na zakupy (1% w przypadku portfeli sprzętowych)

Z FlyingAtom.Shop może zarabiać każda osoba, nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej. Wystarczy zarejestrować się w sklepie, dołączyć do Programu Partnerskiego i już można zarabiać. Kody polecające lub bezpośredni link znajdziesz na swoim koncie w sklepie w zakładce „Moje Konto Partnera”. Pełen regulamin znajduje się na stronie sklepu tutaj.

W zakładce Moje Konto Partnera znajdują się ponadto gotowe do pobrania banery. Można je pobrać i udostępniać na swoich blogach/stronach jako gotową reklamę sklepu z własnym linkiem polecającym.

FlyingAtom Shop cały czas się rozwija i poza rozszerzeniem asortymentu przygotowuje się do wejścia na rynki zagraniczne. Warto śledzić na bieżąco informacje o działaniach sklepu.

Bitcoinflyingatom shopKryptowalutyPortfel Sprzętowyprogram partnerskiTrezor
Komentarze (0)
Dodaj komentarz