Czy nowe memecoiny osiągną przebicie 1000x? Najlepsze przedsprzedaże krypto: Meme Kombat, Wall Street Memes i Chimpzee

[Poniższy tekst został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Dynamiczny rynek kryptowalut w roku 2023 ma w ofercie szereg świeżych memecoinów, które przyciągają uwagę oryginalną tokenomiką i wzbudzają niesłabnące zainteresowanie wśród pasjonatów na całym świecie. Dzisiaj przyjrzymy się trzem memecoinom, których przedsprzedaż wstrząsnęła rynkiem i odbiła się szerokim echem w społeczności traderów. Na pierwszy ogień bierzemy Meme Kombat, który zwraca uwagę ciekawą mechaniką i użytkową wartością samego coina. 

Najlepsze przedsprzedaże memecoinów w roku 2023:

Poniżej wybraliśmy trzy memecoiny, które naszym zdaniem mają największy potencjał. Jak łatwo zauważyć, każdy z nich wyróżnia się jakimś innowacyjnym elementem, który ma szansę zrewolucjonizować cały rynek krypto, nie tylko w sektorze memecoinów:

  1. Meme Kombat (MK) – Innowacyjna platforma, na której można nie tylko kupić, ale i wykorzystać coiny do obstawiania zakładów w mechanice play-to-earn. Gracze mogą postawić tokeny na ulubione memy, które toczą ze sobą pojedynek na arenie. Ale to nie koniec – coiny można też stakować, by zdobywać przewidziane w programie nagrody. Warto zainteresować się przedsprzedażą, bo podaż tego coina wcale nie jest taka duża.
  2. Wall Street Memes (WSM)  Ten nowy memecoin już zapowiada się dobrze, a to za sprawą silnej internetowej społeczności. Od samego początku karierę tego coina śledzi w mediach społecznościowych ponad milion followersów. Na etapie presale zgromadzono ponad 25 milionów dolarów, co już teraz stanowi o sporym sukcesie WSM – projekt oferuje też spore nagrody za staking, a sam memecoin jest już notowany na giełdzie OKX. 
  3. Chimpzee (CHMPZ) – To przyjazna środowisku inicjatywa, w ramach której uczestnicy mogą zyskać pasywny dochód, a jednocześnie chronić zagrożoną przyrodę – na razie na etapie przedsprzedaży zebrano już prawie 1,5 miliona dolarów. Kolejny etap presale dobiegł końca i cena coina wciąż rośnie.

Liderzy memecoinowych przedsprzedaży w roku 2023

Do dzisiejszego przeglądu wybraliśmy trzy tokeny z potencjałem. Choć ich przedsprzedaż jeszcze trwa, już teraz widać, że zmiany, które ze sobą niosą, na dłużej zmienią krajobraz na rynku krypto.

1. Meme Kombat – niska podaż, nagrody za stakowanie, areny walki i możliwość obstawiania zakładów

Jeśli kuszą cię memecoiny, opcją wartą uwagi jest z pewnością $MK. W przeciwieństwie do większości memecoinów Meme Kombat dysponuje własnym, rozbudowanym ekosystemem, który umożliwia zarabianie nie tylko na stakowaniu tokenów, ale też na zakładach w mechanice Play-to-Earn. Jednym z głównych komponentów tego systemu jest arena walki, na której toczą ze sobą bitwy awatary znanych memów. 


fot. materiały partnera

Połowę całej puli tokenów zaoferowano w trwającej jeszcze przedsprzedaży. Na chwilę obecną cena jednego tokena wynosi 0,1667 USD. Kupione tokeny można od razu stakować, nie czekając na uruchomienie platformy z areną walk. Po zakończeniu przedsprzedaży użytkownicy muszą zamrozić kupioną walutę na co najmniej 14 dni, by otrzymać APY w wysokości do 112%. 

Kup Meme Kombat

2. Wall Street Memes – topowy memecoin z odwołaniem do tradycji, notowany na giełdzie OKX

Wall Street Memes to przede wszystkim potężna społeczność z wyraźnie zaznaczoną obecnością w mediach społecznościowych. Ta sama społeczność stoi za pamiętnym wprowadzeniem NFT Wall St Bulls, kiedy to sprzedano 10 000 tokenów w ciągu zaledwie pół godziny. Tego lata platforma postanowiła wypuścić własnego coina, $WSM, który już na etapie presale odniósł ogromny sukces. Jeszcze przed wprowadzeniem na giełdę OKX token zgarnął ponad 25 milionów dolarów.  


fot. materiały partnera

Popularność platformy daje WSM istotną przewagę nad innymi popularnymi memecoinami, takimi jak $PEPE czy $DOGE, które dopiero po wypuszczeniu mogły zgromadzić wokół siebie rzeszę fanów. Po udanym debiucie giełdowym można tylko wypatrywać dalszych wzrostów. W ramach projektu wypuszczono też kolekcję Bitcoin Ordinals NFT, których jest tylko 420.

Kup Wall Street Memes

3. Chimpzee – ekologiczny memecoin, czyli okazja do ratowania zagrożonych gatunków

Chimpzee to ekologiczny memecoin, którego posiadacze mogą liczyć na pasywny dochód, w tym samym czasie przykładając się do ratowania zagrożonych gatunków. Projekt dysponuje ekosystemem platform w infrastrukturze Web3, które oferują użytkownikom szereg innowacyjnych funkcji. Procent z zysków jest przekazywany organizacjom charytatywnym, które ratują zagrożone gatunki zwierząt, sadzą drzewa i przeciwdziałają zmianie klimatu.

fot. materiały partnera

Na etapie przedsprzedaży zebrano na razie prawie 1,5 miliona dolarów. Niedawno rozpoczął się 14 etap presale z przewidzianą ceną jednego coina na poziomie 0,00125 dolara. Jeśli chodzi o sam ekosystem, w jego skład wchodzi na przykład sklep Chimpzee, platforma handlowa NFT i gra Zero Tolerance w mechanice Play-to-Earn.

Platforma handlowa NFT służy nie tylko do przekazywania części zysku na cele charytatywne. Część prowizji jest przeznaczona do podziału między wszystkich użytkowników. Stakując NFT Chimpzee można zyskać do 20% APY. 

Kup Chimpzee

Na czym polega przedsprzedaż memecoina?

Przedsprzedaż do początkowy etap, kiedy dany token jest dostępny w sprzedaży przed oficjalną ofertą rynkową. Ceny na tym etapie są zwykle kusząco niskie. Wszyscy spodziewają się, że po wprowadzeniu coina na giełdę jego wartość znacznie wzrośnie, stąd spore zainteresowanie właśnie na początku, przed oficjalną ofertą.

Jak poruszać się w świecie memecoinowych przedsprzedaży?

Informacje o planowanych przedsprzedażach są zwykle zamieszczane na oficjalnych kanałach emitenta: na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Stosowne ogłoszenia pojawiają się też na forach dyskusyjnych i platformach do handlu kryptowalutami. Należy jednak zawsze zweryfikować wszelkie doniesienia w kilku źródłach.

Przegląd przedsprzedaży memecoinów w 2023 roku:

W tym artykule ograniczyliśmy się do przedstawienia trzech memecoinów, które zaliczyły w bieżącym roku udany debiut już na etapie presale. Jako że wiodący gracze tacy jak Wall Street Memes czy Meme Kombat wprowadzają przełomowe zmiany w przyjętej tokenomice, pozostaje tylko patrzeć, jak na horyzoncie krypto zaroi się od kolejnych innowacyjnych propozycji.

Dobrze jest jednak pamiętać, że świat krypto jest nieprzewidywalny. Decyzje inwestycyjne należy poprzedzać wnikliwym researchem. Warto zrozumieć realne ryzyko i zmienność tego rynku.   Niektóre memecoiny mogą być obwarowane ograniczeniami terytorialnymi,  na przykład na terenie Stanów Zjednoczonych czy Kanady. Przed zainwestowaniem środków należy w pierwszej kolejności sprawdzić, czy dana transakcja jest dozwolona w kraju, w którym ją zawieramy.

[Powyższy tekst został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze