Cena Dogecoin rośnie wraz ze wzrostem BTC, a te dwa nowe memecoiny mogą podążyć jego śladem

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Niedawny skok cen BTC chwilowo odwrócił uwagę inwestorów od monet memowych. Nie przeszkadza to jednak memecoinowi Dogecoin korzystać ze zbliżającej się hossy i zaliczać wzrosty, ciągnąc za sobą inne monety memowe, w tym Meme Kombat i Wall Street Memes. Te nowe tokeny skupiają wokół siebie silne społeczności zainteresowane dobrą zabawą i pasywnym zarabianiem.

Czy cena Dogecoin odzyska tegoroczne maksima?

Cena Dogecoina jest obecnie na celowniku traderów zainteresowanych inwestowaniem w memecoiny. DOGE zaliczył wzrost o 5% w ciągu ostatniej doby, a nie brakuje głosów, że na tym nie koniec i cena monety memowej może osiągnąć dwucyfrowe wzrosty w ciągu najbliższych kilku dni. Ten trend zwyżkowy może być dobrą wróżbą dla innych memecoinów oraz zwiększać potencjał coinów w przedsprzedaży.

fot. materiały partnera

Dogecoin jest kryptowalutą inflacyjną, która ma nieograniczoną maksymalną podaż co może utrudniać osiągnięcie długoterminowego celu, jakim jest przebicie ceny 1 dolara – mało prawdopodobne, aby udało się to osiągnąć w najczęściej wspominanym terminie sięgającym 2030 r. W przypadku bardzo byczego wzrostu jeszcze w tym roku cena DOGE może przebić pierwszą psychologiczną barierę 0,0885 USD i sięgnąć 0,0900 USD.

Meme Kombat – granie, staking i zdobywanie nagród

W świecie memecoinów dużą rolę odgrywa dobra zabawa i to właśnie od niezobowiązujących żartów rozpoczął się sukces Dogecoin. Nowy projekt Meme Kombat czerpie z tej idei jak najwięcej. Chociaż twórcy postawili sobie ambitne cele i chcą zarobić w przedsprzedaży aż 1 milion dolarów, wszystko wskazuje na to, że uda im się to osiągnąć. Na sześć dni przed końcem przedsprzedaży zebrano już prawie 77% tej kwoty.

Obecnie za jeden token $MK trzeba zapłacić 0,1167$. To nieco więcej cena DOGE, jednak w przeciwieństwie do najpopularniejszego memecoina, Meme Kombat oferuje więcej użytecznych funkcji niż Dogecoin (staking, obstawianie wyników gier). Główną grupą docelową Meme Kombat są inwestorzy zainteresowani potencjalnymi wirusowymi memecoinami. Chcą oni jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie postaci z memów obstawiając wyniki ich wirtualnych pojedynków.

fot. materiały partnera

Meme Kombat oferuje inwestorom konkretne możliwości zarobku:

  • Staking z APY 112%, dzięki któremu użytkownicy mogą zyskać dość pewny pasywny strumień dochodu wiedząc, że pochodzi on z 30% całkowitej podaży monety. Staking $MK można rozpocząć od razu po zakupieniu tokenów w przedsprzedaży.
  • Zdobywanie nagród za poprawne typowanie wyników pojedynków. Zaplanowano już 2 sezony bitew między gwiazdami świata memecoinów. Gracze będą mogli obstawiać wyniki walki używając tokenów i zdobywać nagrody za poprawne typy.
  • Handel tokenami $MK po debiucie kryptowaluty na zdecentralizowanej giełdzie. Na zachowanie płynności przeznaczono 10% całkowitej podaży.

Wzięcie udziału w typowaniu wyników pojedynków jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy tokenów $MK. Ten zabieg został doskonale przemyślany, ponieważ ma zachęcić inwestorów do zaangażowania w projekt także po zakończeniu presale. W sumie podaż $MK wynosi 120 000 000 tokenów. Kryptowalutę można kupić już teraz płacą za nią ETH, BNB lub USDT.

Kup Meme Kombat

Wall Street Memes – kolejne kroki po olbrzymim sukcesie presale

O projekcie Wall Street Memes zrobiło się głośno już kilka lat temu. Po premierze natywnych tokenów $WSM zaczęto coraz głośniej dostrzegać ich i określać ich mianem poważnej konkurencji dla samego Dogecoin czy Shiba Inu, które w tamtym okresie zaliczały spadki popularności. Niedawne zakończenie przedsprzedaży tokenów $WSM sprawiło, że prześmiewcza platforma z memami o tematyce finansowej wróciła na języki inwestorów zaskakując ich kolejnymi funkcjami dodawanymi do platformy.

Wszystko zaczęło się od memów tworzonych na tematy finansowe i biznesowe, następnie w 2021 r. powstała głośna kolekcja NFT, która wyprzedała się w 30 minut, a w połowie 2023 r. projekt Wall Street Memes zebrał 25 mln dolarów podczas przedsprzedaży natywnego tokena $WSM.

fot. materiały partnera

Od tego czasu Wall Street Memes zadebiutował na kilkunastu zdecentralizowanych giełdach i tym, co wyróżnia go wśród innych, konkurencyjnych monet memowych, jest niesłabnące wsparcie społeczności widoczne w mediach społecznościowych. To właśnie grono fanów, które bierze czynny udział w Air Dropach i decyduje się na staking kryptowaluty jest silnym atutem każdego memecoina, a to z kolei może zwiększać zaufanie kolejnych inwestorów.

Trwa trzecia faza projektu, w której działania skupiają się właśnie wokół budowania społeczności. Jedną z najnowszych inicjatyw twórców projektu jest krypto kasyno, w którym można znaleźć 5000 gier, opcję stawiania zakładów sportowych oraz uzyskiwania bonusów. W kasynie można grać za tokeny $WSM co dodatkowo ma wzbudzać zainteresowanie kupnem monet i przybliżyć Wall Street Memes do osiągnięcia ich ostatecznego celu, czyli kapitalizacji rynkowej na poziomie 1 miliarda dolarów.

Kup Wall Street Memes

Wzrost ceny Dogecoin – zapowiedź hossy?

Czy 30% wzrost ceny DOGE jest możliwy? Wiele zależy od tego, czy Dogecoin podąży śladem Bitcoina i zwróci na siebie ponowną uwagę szerszej społeczności. Nie brakuje jednak takich inwestorów, którzy kierują swoją uwagę ku nowym memecoinom – Meme Kombat i WSM, które są równie tanie, jednak w przeciwieństwie do DOGE umożliwiają zarabianie w sposób pasywny i wykorzystywanie tokenów do gier.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze