Spóźniłeś się na 1inch? Poznaj najnowsze „Aniołki Binance’a”

9 820

Notowania trzech stosunkowo nieznanych aktywów cyfrowych wystrzeliły w górę po otrzymaniu wsparcia ze strony znanej giełdy kryptowalut. Poznaj nowe Aniołki Binance’a.

Binance Launchpool poinformowało, że rozpoczyna notowania trzech nowych tokenów: OG Fan Token (OG), Atletico de Madrid Fan Token (ATM) i AS Roma Fan Token (ASR).

Posunięcie to jest częścią partnerstwa Binance z Chiliz (CHZ), fintechową firmą blockchain, której celem jest pomoc klubom sportowym w zarabianiu na bazie fanów.

Aniołki Binance’a

Chiliz prowadzi Socios.com, platformę, która umożliwia franczyzom sportowym na całym świecie sprzedaż fan tokenów. Ich posiadacze mogą Brać udział w ekskluzywnych ankietach, które mogą wpływać na niektóre decyzje zespołów, a także uzyskać dostęp do nagród i innych przywilejów.

OG

OG Fan Token pozwala fanom OG, klubu e-sportowego, głosować za pośrednictwem Socios w ankietach decyzyjnych fanów opublikowanych przez zespół. Po tym, jak Binance Launchpool ogłosił wsparcie dla tokena dla fanów, OG wzrósł, wg CoinGecko, o ponad 721% z 1,75 $USD21 grudnia do rekordowego poziomu 14,38 USD 27 grudnia.

źródło: CoinGecko
ASR

ASR to fan token AS Roma Football Club, który również daje kibicom możliwość uczestniczenia w badaniach ankietowych, a także zdobywania nagród za zaangażowanie.

21 grudnia, zanim Binance Launchpool ogłosiło swoje wsparcie, wartość ASR wyniosła 3,55 USD. Notowania tokena wzrosły wzrosły do rekordowego poziomu 20,60 USD 27 grudnia, osiągając zysk w wymiarze ponad 480% w ciągu sześciu dni.

źródło: CoinGecko
ATM

ATM, token, który daje fanom klubu piłkarskiego Atletico Madrid „stokenizowany wpływ na decyzje klubu” za pośrednictwem platformy Socios, również wzrósł wartościowo po tym, jak Binance Launchpool ogłosił swoje wsparcie.

Kurs tokena wzrósł z najniższego poziomu 4,08 USD 12 grudnia do rekordowego poziomu 21,99 USD 27 grudnia, co oznacza wzrost o ponad 438% w ciągu siedmiu dni.

źródło: CoinGecko

Binance Launchpool i nowe tokeny

Dzięki wsparciu Binance Launchpool użytkownicy mogą teraz stakować Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) i CHZ w ramach oddzielnych pul, aby zarabiać na tokenach OG, ASR i ATM.

Giełda kryptowalut otworzy również handel dla OG/USDT (Tether), OG/BTC (Bitcoin), ASR/USDT, ASR/BTC, ATM/USDT i ATM/BTC.

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze