Aktywa cyfrowe o niesamowitym potencjale wzrostu

19 638

Aaron Arnold z Altcoin Daily wskazuje na 4 aktywa cyfrowe, które mają – jego zdaniem – niesamowity potencjał wzrostów ceny.

Avalanche (AVAX)

Oto krótki opis Avalanche z dokumentacji deweloperskiej:

„Avalanche to platforma open source do uruchamiania zdecentralizowanych aplikacji i wdrożeń blockchain w przedsiębiorstwach w ramach jednego, interoperacyjnego, wysoce skalowalnego ekosystemu. Avalanche to pierwsza zdecentralizowana platforma smart kontraktów stworzona na skalę globalnych finansów, z niemal natychmiastową finalnością transakcji.

Kluczową różnicą między Avalanche a innymi zdecentralizowanymi sieciami jest protokół konsensusu. Z biegiem czasu ludzie zyskali błędne przekonanie, że ​​łańcuchy bloków muszą być powolne i nieskalowalne. Avalanche wykorzystuje nowatorskie podejście do konsensusu, aby osiągnąć silne gwarancje bezpieczeństwa i wysoką przepustowość bez uszczerbku na decentralizacji.

Natywnym tokenem Avalanche jest AVAX. Jest to ograniczony, rzadki zasób, który służy jako instrument wnoszenia opłat, zabezpieczania platformy poprzez staking i zapewniania podstawowej jednostki rozliczeniowej między wieloma podsieciami utworzonymi w Avalanche. 1 nAVAX jest równy 0,000000001 AVAX.“

Arnold wspomniał o następującym tweecie Coin98 Analytics z 9 listopada, mówiącym o 358 projektach opartych na Avalanche, które zostały zbudowane w ciągu ostatnich 13 miesięcy.

Fantom (FTM)

FTM jest natywnym tokenem Fantoma, nieformalnego konkurenta Ethereum.

Oto krótkie wprowadzenie zespołu Fantom do projektu:

„Fantom to wydajna, skalowalna i bezpieczna platforma dla smart kontraktów. Została zaprojektowana, aby przezwyciężyć ograniczenia platform blockchain poprzedniej generacji. Fantom jest zdecentralizowany i open-source. Lachesis, rewolucyjny mechanizm konsensusu aBFT, pozwala Fantomowi być znacznie szybszym i tańszym niż starsze technologie, a jednocześnie niezwykle bezpiecznym.”

Arnold dodał:

„Fantom rośnie wykładniczo. To szybka i skalowalna platforma warstwy 1 nowej generacji. Przyjrzyjmy się niektórym statystykom: 1,1 miliona unikalnych adresów, 75 000 aktywnych adresów dziennie, prawie 1 milion transakcji dziennie, ponad 44 000 wdrożonych smart kontraktów i łączna zablokowana wartość szacowana na 5,3 miliarda dolarów.”

Aave (AAVE)

Aave to protokół sektora zdecentralizowanych finansów (DeFi), który umożliwia pożyczanie kryptowalut komuś i od kogoś bez konieczności korzystania z centralnego pośrednika. Kiedy pożyczasz komuś, zarabiasz na odsetkach. Kiedy pożyczasz od kogoś, „odsetki” płacisz Ty.

Oto, co Arnold miał do powiedzenia o Aave V3:

„Jest wypełniony mnóstwem zupełnie nowych funkcji… Prawdopodobnie największym game changerem jest w tej kwestii tak zwany Portal, umożliwiający płynny przepływ zasobów między rynkami Aave V3 w różnych sieciach, takich jak Ethereum, Avalanche, Fantom, Cardano, Solana, o tym właśnie mówimy. To ogromny przełom.”

Chiliz (CHZ)

CHZ jest natywnym tokenem opartej na blockchainie platformy zaangażowania fanów i nagród o nazwie Socios. Aplikacja mobilna Socios.com pozwala użytkownikom zasilać swoje konta CHZ za pomocą kart kredytowych/debetowych, wymieniać CHZ na tokeny swoich ulubionych drużyn i brać udział w przeprowadzanych przez nie wydarzeniach.

Z pełną treścią analizy Arnolda zapoznasz się oglądając poniższy film:

https://youtu.be/AsFtLwbb1Hs

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze