Czytelnicy piszą maj 2019

Masz ciekawy pomysł na artykuł? Posiadasz zapał do dzielenia się wiedzą, ale nie wiesz jak dotrzeć do odbiorcy? Chcesz uświadamiać społeczność w dziedzinie kryptowalut i blockchaina? Bithub.pl spieszy z pomocą!

Jesteśmy portalem, na którym każdy może wyrazić swoją opinię i wziąć udział w dyskusjach na gorące tematy. Jeżeli chcesz rozpalać takie dyskusje na łamach Bithub.pl – masz ku temu doskonałą okazję. Każdego miesiąca przyjmiemy do publikacji jeden tekst o objętości nie mniej niż 1000 słów.

Opublikuj swój artykuł na BitHub.pl

Zgłoś do nas pomysł (temat artykułu) wraz z kilkoma zdaniami, które wyjaśnią nam, o czym i dlaczego chcesz napisać (będzie to również dla nas swoista próbka Twojego pisarstwa :)). Na zgłoszenia czekamy do 25 dnia każdego m-ca. Skontaktujemy się z wybranym autorem i damy zielone światło, abyś mógł zacząć pisać. Pozostanie jeszcze podpisanie oświadczenia o przekazaniu praw autorskich, aby wszystko odbyło się w zgodzie z prawem i RODO :). Gotowy artykuł musi dotrzeć do nas najpóźniej w przeciągu 10 dni roboczych od momentu zlecenia. W ostatnim tygodniu każdego miesiąca Twój tekst może zasilić zasoby działu Czytelnicy BitHub piszą! Proste, prawda?

Co zyskasz?

W zamian za Twoje zaangażowanie i wkład w informowanie edukowanie kryptowalutowej społeczności opublikujemy Twój artykuł, podpiszemy go Twoim imieniem i nazwiskiem, udostępnimy na naszym profilu facebookowym i w grupach dyskusyjnych. Dodatkowo, otrzymasz od nas zestaw kryptowalutowych gadżetów, których sponsorem jest FlyingAtom.shop w postaci koszulki oraz kubka.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo pod adresem [email protected]

Czytelnicy BitHub.pl piszą – zostań jednym z nich!